Delegacja Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach z wizytą u Partnera we Lwowie w ramach projektu Interreg NEXT Polska-Ukraina

W dniach 30.09.2024 – 01.10.2024 delegacja naszego szpitala w składzie Dariusz Młynarczyk Członek Zarządu Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach oraz Elżbieta Boćkowska Kierownik Działu Kontraktów i Analiz Medycznych – odwiedziła naszego Partnera we Lwowie Communal non-commercial enterprise of the Lviv Regional Council Lviv Regional Clinical Diagnostic Center z którym uruchomiliśmy innowacyjny projekt z programu Interreg NEXT Polska -Ukraina.

Celem wizyty było sprawdzenie postępów realizacji projektu oraz dopilnowanie prawidłowego przebiegu prac w ramach współpracy z Lviv Regional Clinical Diagnostic Center we Lwowie.